Marsjanin… w piątek przed „Biedronką”

Marsjanin… w piątek przed „Biedronką”

W najbliższy piątek 19 sierpnia o godz. 21:30 przed warecką „Biedronką” przy ul. Pułaskiego odbędzie się niezwykłe wydarzenie… letnie „Kino z Biedronką” i pokaz oscarowego filmu „Marsjanin”.

Bezpłatne pokazy filmowe odbywają się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka. Na publiczność czeka specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi, plenerowy ekran kinowy oraz specjalna atrakcja w postaci fotościanki, dzięki której każdy może stać się gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii.

Projekt realizowany jest przez Outdoor Cinema na zlecenie sieci sklepów „Biedronka”. Lokalnie projekt wspiera Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” i KULTURALNA DEKADA (Dworek w tym roku obchodzi swoje 10-lecie).

ZAPRASZAMY!

Lista sklepów biorących udział w projekcie oraz daty i godziny seansów dostępne są na stronie: www.kinozbiedronka.pl

Marsjanin

Czas trwania: 140 min.

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Reżyseria: Ridley Scott

Obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=FFPStWFY6rQ

Film science fiction w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta, legendarnego twórcy ”Obcego – 8 pasażera >Nostromo<”, ”Łowcy androidów” i ”Prometeusza”, ekranizacja bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę oprzetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair… (opis polskiego wydawcy książki, wydawnictwa Akurat).

W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Matt Damon (”Tożsamość Bourne’a”), nominowana do Oscara Kristen Wiig (”Druhny”), nominowana do Oscara Jessica Chastain (”Wróg numer 1”), nominowanydo Oscara Chiwetel Ejiofor (”Zniewolony. 12 Years a Slave”), Sebastian Stan (”Czarny łabędź”), Sean Bean (serial TV ”Gra o tron”), Jeff Daniels (”Czułe słówka”), Michael Peña (”American Hustle”) i Kate Mara (serial TV ” House of Cards”).

Kino z Biedronka 01Kino z Biedronka 02

Kino z Biedronka 03

Kino z Biedronka 04

Kino z Biedronka 05

Udostępnij:
← Największy dmuchany zamek w Polsce na Turnieju Miast! To nie była letnia ILUZJA →

Dodaj komentarz