Finał WOŚP w Warce

Finał WOŚP w Warce

13 stycznia 2013 roku odbędzie się 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oczywiście na mapie tej ogólnopolskiej imprezy nie zabraknie Warki. Wolontariusze z puszkami będą już od rana zbierali pieniądze w Warce i okolicy. Można będzie ich spotkać w Ostrołęce, Konarach, Wrociszewie, Grabowie i Nowej Wsi. W tym roku zgłosiła się do wareckiego sztabu rekordowa ilość osób chcących zostać wolontariuszami bo aż 140. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Sztab Wareckiego WOŚP-u będzie się mieścił w Dworku na Długiej, a koncerty i występy odbędą się od godz. 17:00 w wareckiej remizie OSP przy rynku. W tym roku Orkiestra zbiera na ratowanie życia dzieci i godną opiekę seniorów. Zbieramy od rana do godziny 20.00. A kto wystąpi?

SCENA OSP WARKA:

17:00 – Malwina Kusior z zespołem (śpiewająca aktorka Teatru Muzycznego ROMA, w 2012 wydała płytę „Przeznaczenie”)

17:50 – Paweł BIBA Binkiewicz (finalista programu X-FACTOR)

18:10 – Warecka Orkiestra MODERATO

19:10 – Lena Romul (finalistka programu MAM TALENT, laureatka Międzynarodowego Konkursu JAZZ FESTIWAL)

20:00 – Finał – Światełko do nieba

SZTAB DWOREK NA DŁUGIEJ

Identyfikatory można odbierać już od piątku 11 stycznia, zapraszamy też serdecznie wolontariuszy do sztabu podczas finału, przygotowaliśmy dla was posiłki regenerujące i kilka drobnych atrakcji. I prośba do wszystkich wolontariuszy, puszki muszą być w sztabie tego samego dnia, przed 20.00  wtedy oficjalnie kończymy kwestowanie.

Ważna częścią finału będzie licytacja. Zgłosiło się do nas kilka osób, które z chęcią przekażą różne przedmioty a dochód z ich sprzedaży zasili puszki nie jednego wolontariusza. Licytację rozpoczniemy w środę 9 stycznia 2013 r. Rozstrzygnięcie dobędzie się 13 stycznia o godzinie 20.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce.

Partnerzy:

Ochotnicza Straż Pożarna w Warce
Uniwersytet Trzeciego Wieku z Warki

Udostępnij:
← Śpiewaj przy Farnej na jazzowo Królowie oddali pokłon →

Dodaj komentarz