Sprawdź się podczas GP Warki

Sprawdź się podczas GP Warki

Klub Sportowy START  Pułaski Warka serdecznie zaprasza wszystkich amatorów biegania do wzięcia udziału w kolejnym biegu z cyklu GP Warki 2016. Będzie to już trzecia odsłona biegów pt: „Warecki Piknik Biegowy”.>/h4>

Mamy nadzieję, że wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła biegaczom w poprzednich edycjach jeszcze raz sprawi, że 11 września wszyscy razem  staniemy na starcie przy wareckiej leśniczówce.  Start zawodów zaplanowano na 9:00. Zalecamy jednak wcześniejsze przybycie celem rejestracji oraz rozgrzewki. Do przytruchtania  niezmiennie  7 kilometrów po leśnych ścieżkach – Trasa oznakowana. Przed startem prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie ww.warkabiega.pl w zakładce regulaminy. Więcej informacji – wyniki, zdjęcia na naszym fanpage’u WARKABIEGA.

Jednocześnie KS Start Pułaski Warka przypomina o zapisach do XIV Biegu Pułaskiego. Do biegu można zapisać się poprzez platformę rejestracyjną na stronie www.datasport.pl. Regulamin biegu dostępny na stronie www.warkabiega.pl.

plakat 2016

KS START PUŁASKI WARKA

Udostępnij:
← Wareccy rekonstruktorzy na "Pogrzebie Inki i Zagończyka" Sekcja CeSiR na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim →

Dodaj komentarz