MUZZEUM JAZZ powraca!

MUZZEUM JAZZ powraca!

Miło nam poinformować, że z początkiem września wracamy do bardzo ciekawego cyklu koncertów MUZZEUM JAZZ, który zapoczątkowaliśmy w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce w 2005 roku.

W piątek 9 września o godz. 19.00 zapraszamy Państwa

na koncert KRZYSI GÓRNIAK TRIO.

Artystka właśnie ukończyła pracę nad nowym albumem „Moments”, którego wydanie zaplanowano w październiku 2016 roku, przez Agencję Fonograficzną Pol-skiego Radia. Na koncercie w Warce usłyszą Państwo najnowsze kompozycje z tego albumu.

Krzysia Górniak Trio wystąpi w składzie:
Krzysia Górniak – gitara
Łukasz Makowski – kontrabas elektryczny
Marcin Jahr – perkusja

WSTĘP WOLNY!
Ilość miejsc ograniczona.
Wejściówki na koncert należy rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl
lub w kasie muzeum,
tel. 48/ 667 – 20 – 20 wew. 21

Polecamy i zapraszamy 🙂
Krzysia Górniak – „najciekawsza gitarowa jazzwoman w Polsce” (Jazz Forum 7-8/2006 str. 27) grająca na gitarze elektrycznej, kompozytorka, producentka, aranżerka. Obdarzona niezwykłą osobowością artystyczną, od wielu lat koncertuje na scenach festiwalowych i klubowych w Polsce i za granicą m.in. w Austrii, Francji, Niemczech, Grecji, Słowenii. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego i Sztuki Dramatycznej w Grazu (Austria) w klasie gitary jazzowej. Wydała 6 płyt, których była kompozytorką, aranżerką i producentką.

Łukasz Makowski – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor. Ukończył studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz na Griegakademiet w Bergen w Norwegii, na kierunku klasyczny kontrabas solowy. Współpracuje z jednymi z najlepszych muzyków na polskiej, norweskiej, amerykańskiej, szwedzkiej, oraz brytyjskiej scenie jazzowej.

Marcin Jahr – Edukację muzyczną na instrumentach perkusyjnych rozpoczął w 1983 roku w Liceum Muzycznym w Bydgoszczy, w klasie prof. Janusza Mikołajczaka. Liceum Muzyczne ukończył w 1988 roku z wyróżnieniem. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie prof. Stanisława Proksy. Profesjonalną karierę rozpoczął w Kwintecie Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego (1987). Później współpracował m.in. z Garrisonem Fewellem, Nicolasem Simionem, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem.

info. muzeum

Krzysia Górniak - facebook v5

Udostępnij:
← Kino Grójec: Śmietanka towarzyska Kino Grójec: Sausage Party →

Dodaj komentarz