Krzysztof Daukszewicz w Muzeum

Krzysztof Daukszewicz w Muzeum

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Wieczór z Kulturą.

W niedzielę 25 września gościem specjalnym będzie Krzysztof Daukszewicz, satyryk, kompozytor, gitarzysta, poeta, piosenkarz.

Krzysztof Daukszewicz od 1976 roku współtworzył kabaret „Gwuść”. Związany był także z kabaretem „Na Pięterku”, „Hotel Nitz” oraz „Pod Egidą”. Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne: „Na tronie”, „U pana Krzysia”, „Rozmowy ze zgryzem”. Laureat licznych nagród t.j. Złote Rogi Kozicy w Ogólnopolskim Turnieju Kabaretowym Zakopane 1977, Grand Prix na przeglądzie kabaretowym OSET 1986, Złotego Mikrofonu w 1991, Prometeusza w 1997. Od 2005 roku jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego „Szkło kontaktowe” nadawanego na antenie TVN24. Nazywany Easy Rider’em polskiej sceny.

W programie X Wieczoru z Kulturą znajdą Państwo ponadczasowe przeboje Krzysztofa Daukszewicza: List do hrabiego, Easy rider, Dobranoc EuropoBallada o martwej naturze na emeryturze.

25 września o godz. 19:00 zapowiada się niezwykłe spotkanie!

 

Bilety na koncert w cenie 70 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum.

W cenę wliczone wino i przekąski.
Obowiązują stroje wizytowe.

info. muzeum

daukszewicz-plakat

Udostępnij:
← Święto Warki w obiektywie Rafała Donicy Kino Grójec: Rzecz o smoku, mamuśkach i kapitanie →

Dodaj komentarz