Kulturalny Wieczór z Krzysztofem Daukszewiczem

Kulturalny Wieczór z Krzysztofem Daukszewiczem

Już w niedzielę 25 września kolejne spotkanie pn. Wieczór z Kulturą. Tym razem  gościem specjalnym będzie Krzysztof Daukszewicz, znany satyryk, felietonista, tekściarz, poeta, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor.

Krzysztof Daukszewicz od 1976 roku współtworzył kabaret „Gwuść”. Związany był także z kabaretem „Na Pięterku”, „Hotel Nitz” oraz „Pod Egidą”. Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne: „Na tronie”, „U pana Krzysia”, „Rozmowy ze zgryzem”. Laureat licznych nagród t.j. Złote Rogi Kozicy w Ogólnopolskim Turnieju Kabaretowym Zakopane 1977, Grand Prix na przeglądzie kabaretowym OSET 1986, Złotego Mikrofonu w 1991, Prometeusza w 1997. Od 2005 roku jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego „Szkło kontaktowe” nadawanego na antenie TVN24. Nazywany Easy Rider’em polskiej sceny.

 

W programie X Wieczoru z Kulturą znajdą Państwo ponadczasowe przeboje Krzysztofa Daukszewicza: List do hrabiego, Easy rider, Dobranoc EuropoBallada o martwej naturze na emeryturze.

25 września o godz. 19:00 zapowiada się niezwykłe spotkanie!

Bilety na koncert w cenie 70 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum.

W cenę wliczone wino i przekąski.
Obowiązują stroje wizytowe.

 

info. muzeum

zntd1gqtxh64pnxm4q2n

Udostępnij:
← CERAMIKA... lepimy i wypalamy cuda, cudeńka Kilka słów o kapliczkach w parafii Wrociszew →

Dodaj komentarz