Więcej
    Strona głównaSportPiłka NożnaBrowar Warka wygrał XI edycje Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej

XI edycja Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej przeszła do historii. Turniej odbył się w dniach 17-18.09. Mimo niesprzyjającej pogody, pierwsze miejsce w rozgrywkach wywalczyli zwodnicy Browaru Warki, pokonując w finale Kerry Oleśnica. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Bewy Kamieńsk, na czwartym Konspol Nowy Sącz. Turniej stał na wysokim sportowym poziomie, świadczy o tym fakt, że o końcowych wynikach meczów, często decydowały rzuty karne.

półfinał Browar Warka 0-0 z Konspol Nowy Sącz (zwycięstwo w karnych 4-3),
    finał Browar Warka 2-2 z Kerry Oleśnica (zwycięstwo w karnych 3-2).

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został zawodnik Browar Warka Przemysław Grzywacz.

Warto wspomnieć, że Browar Warka rok temu w Kołobrzegu zajął 3 miejsce. Natomiast w tym roku w lutym w Toruniu również na mistrzostwach Polski branży spożywczej zajęła również 3 miejsce.
    Turniej rozgrywany jest dwa razy do roku (w lutym na hali, we wrześniu na orliku)

14408973_1166615726735415_1542885487_n

14408963_1166614503402204_1319322267_n

14398002_1166616890068632_1613767668_n

Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!