W poetycko-muzycznej krainie

W poetycko-muzycznej krainie

21 października w wareckim „Dworku na Długiej” odbył się pierwszy po wakacjach koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Na scenie zagościła Anna Burger (Idzikowska), która była smacznym muzycznym kąskiem na jesienny deszczowy wieczór. Prowadzący Dariusz Rączka już tradycyjnie zaprezentował swój utwór na przystawkę. Niezwykły głos Anny zabrał nas w cudowną muzyczną podróż.

Z worka artystka wyciągnęła kilka znanych piosenek jak na przykład: „Apetyt na życie” Hanny Banaszak, „Czas relaksu” Andrzeja i Elizy, „Być dla kogoś” Bartka Królaka czy „Słońce w kapeluszu” Tadeusza Rossa, ale także autorskich tj. „Kołysanka”, „Jak się masz”, „Trzy światy” czy „Nierozważna ręka”. Wokalistka wykonała również utwór urodzinowy, specjalnie dla prowadzącego, a był to utwór Barbary Stępniak-Wilk „Nie szkodzi”. Na bis rozbrzmiał utwór „Dzielna Margot”, który publiczność chętnie śpiewała z goszczącą na scenie Anną Burger.

Na kolejny „dWorek z Piosenką” zapraszamy już 25 listopada na godz. 19:00. Na scenie zagości duet: Tomasz Salej & Mirek Kozak.

Udostępnij:
← 4 Warecki Turniej Szachowy! Poszukaj skarbów z GPS-em →

Dodaj komentarz