Włącz się w Jabłkową Warkę! – przyjdź na spotkanie

Włącz się w Jabłkową Warkę! – przyjdź na spotkanie

Burmistrz Warki oraz Inicjatorzy projektu  JABŁKOWA WARKA – Owoc Naszej Pasji zapraszają firmy, organizacje, osoby indywidualne i instytucje na spotkanie informacyjne na temat nowej inicjatywy pt. „Jabłkowa Warka”, które odbędzie się w  Dworku na Długiej 9 listopada o godz. 16.00. Celem spotkania jest otwarcie projektu, w tym przedstawienie jego założeń oraz najbliższych działań, a także propozycji udziału Partnerów.

JABŁKOWA WARKA to inicjatywa, która ma na celu uczynić z jabłka symbol Warki. Poprzez turystykę jabłkową, ożywienie wareckiego rynku, przyjazną obecność jabłka w przestrzeni publicznej Warki oraz ofertę spędzania wolnego czasu przez mieszkańców w klimacie jabłkowym, inicjatorzy projektu zachęcają by uczynić z tego owocu – pasję i symbol rodzinnej gminy.

W ramach spotkania Inicjatorzy projektu tj Partnerstwo utworzone z liderów ze: Stowarzyszenia W.A.R.K.A.,  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Lokalnego KULTYWATOR z Bończy, Stowarzyszenia na Rzecz Aktywności Lokalnej ANIMATOR, Publicznej Szkoły Podstawowej w Konarach oraz Gminnej Instytucji Kultury – Dworek na Długiej, przybliżą elementy projektu, przedstawią działania na najbliższe tygodnie. Będzie można dowiedzieć się jak skorzystać, jak włączyć się do działań takich jak m.in.: grudniowa akcja na rynku pt. „Zimowa Odmiana”, Szlak Jabłkowy, Akcja „Wolny Rynek” ze Skrzynką kontaktową czy konkursy jabłkowe.

Przyłącz się i zostań Ambasadorem Jabłkowej Warki – zachęcamy do wspólnego kreowania 2017 – ROKU JABŁKOWEJ WARKI!

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy przesyłać na adres Lidera Projektu Stowarzyszenia W.A.R.K.A.warka@stowarzyszeniewarka.pl  lub telefonicznie 504 968 412.

 

Projekt Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.

partnerzy-1-pasek-z-logami

Udostępnij:
← Taaaka ryba Rozwikłane tajemnice ludzkiej inteligencji →

Dodaj komentarz