Dzień Edukacji Narodowej z PKO BP

Dzień Edukacji Narodowej z PKO BP

Nauczyciele, którzy w ramach programu SKO w ubiegłym roku szkolnym wykazali się największym zaangażowaniem i kreatywnością, otrzymali nagrody w Ogólnopolskim Konkursie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczysta gala wręczenia złotych, srebrnych i wybranych brązowych odznak odbyła się 14 października w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Podczas gali opiekunka SKO działającego przy PSP w Michałowie – Elżbieta Chojnacka została nagrodzona Srebrną Odznaką SKO. Pani Elżbieta Chojnacka ma już na swoim koncie wiele odznak i wyróżnień – nagradzana jest każdego roku, a SKO prowadzi 18 lat.

W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu, a także przedstawiciele PKO Banku Polskiego ze wszystkich regionów bankowych w Polsce, przedstawiciele Biura Młodego Klienta oraz Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska. Uroczystość prowadził znany prezenter telewizyjny Maciej Kurzajewski.

Najważniejszym punktem wieczoru było nagrodzenie nauczycieli – Opiekunów SKO. Na scenie z rąk Wiceprezesa PKO BP, Dyrektora Biura Młodego Klienta oraz Minister Edukacji Narodowej nagrodę odebrało ponad 50 nauczycieli. Są to osoby, które wyróżniają się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, pasją i kreatywnością. Pochodzą z małych miejscowości i dużych miast. Łączy ich jedno: wspólnie tworzą nowoczesne SKO. Codziennie wykorzystują nowoczesne narzędzia edukacji. Na specjalnie dla nich przygotowanej platformie SzkolneBlogi.pl prowadzą blogi. Część oficjalną zakończył koncert muzyków Filharmonii Narodowej oraz pamiątkowe zdjęcie.

Była to piękna uroczystość i jednocześnie podziękowanie dla nauczycieli – opiekunów SKO, którzy w swoją pracę wkładają mnóstwo czasu, wysiłku i serca.

Udział w takiej uroczystości to wspaniała promocja SKO, szkoły i środowiska lokalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami SKO-wiczów z Michałowa http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-w-michalowie

Udostępnij:
← Drugi zjazd aktywnych seniorów Seniorzy rozśpiewani →

Dodaj komentarz