BoguSław zaśpiewa przy Farnej!

BoguSław zaśpiewa przy Farnej!

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” wraz z parafią pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Warce zaprasza na pierwsze w tym roku artystycznym wydarzenie z cyklu „Śpiewaj przy Farnej”. 20.11.2016 o godzinie 18:00 w kościele św. Mikołaja specjalne muzyczne uwielbienie przygotują dla Państwa artyści z zespołu BoguSław.

         Zespół BoguSław to owoc współpracy muzyków i wokalistów, których początkowo zjednoczyła wspólnota muzyczna BrighterDay działająca przy Duszpasterstwie Akademickim św.  Anny w Warszawie. W muzyce znaleźli sposób na pogłębianie osobistej relacji z Bogiem i przez nią chcą dzielić się Bogiem z ludźmi.

W skład zespołu wchodzą profesjonalni, wierzący muzycy, a także  doświadczeni formatorzy katolickich ruchów ewangelizacyjnych między innymi Szkoły Nowej Ewangelizacji i Odnowy w Duchu Świętym.
W skladzie:
Wokaliści: Katarzyna Jopek, Agata Przybylska, Monika Dąbrowska, Michał Dmoch oraz Hubert Irisik.
Instrumentalnie:
Mateusz Irisik – gitara akustyczna i elektryczna
Rafał Różalski – gitara basowa
Andrzej Kochanski – instrumenty klawiszowe
Radosław Mysłek – perkusja
Hubert Irisik – trąbka
Jakub Kotowski – saksofon
Zespół posługuje na wielu wydarzeniach ewangelizacyjnych, takich jak: rekolekcje z o. ANTONELLO Cadeddu, Noc Świadectw, ewangelizacja na Juwenaliach, czy Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu koło Jasła.

Nie może Was tam zabraknąć – serdecznie zapraszamy!

boguslawmaly

Udostępnij:
← Zawitaliśmy do Peru Ujarzmiamy żywioły – drama na lekcjach w Ostrołęce →

Dodaj komentarz