Przyjdź na Mikołajkowy Maraton Fitness

Przyjdź na Mikołajkowy Maraton Fitness

4 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się Mikołajkowy Maraton Fitness. To wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Do wspólnej zabawy oprócz Mikołaja zapraszają Was instruktorzy z całej Polski – Jola Gawrońska z Warki, Karolina Łukasik z Nowego Sącza, Monika Pavlović z Olsztyna, Joanna Salwa z Warszawy oraz inni zaproszeni goście.

Podczas trzech godzin od 11:00 do 14:00 będzie można potańczyć Zumbę, pokręcić biodrami do Latungi czy wyszaleć się w rytmie Bokwa. Dla dzieci przez cały czas dostępny będzie kącik zabaw z animacjami, malowaniem buzi i innymi niespodziankami. Oczywiście jak na Mikołajki przystało, wszystkie grzeczne dzieci, te młodsze i trochę starsze zostaną obdarowane prezentami. Jeśli lubisz dobrą zabawę i chcesz spędzić niedzielę wśród pozytywnie zakręconych ludzi, nie może zabraknąć Cię na tym wydarzeniu!

Wstęp: dzieci do lat 10 wstęp wolny, młodzież 10-16 lat – 10 zł, dorośli 30zł (w dniu imprezy), 25zł (przedsprzedaż u instruktorów).

CeSiR Warka

plakat1-zm1

Udostępnij:
← Święto Społeczników Powiatu Grójeckiego Warzywne stworki w Michałowie →

Dodaj komentarz