Słyszałeś o Dobrych Wieczorach?

Słyszałeś o Dobrych Wieczorach?

W piątek 20 stycznia w „Dworku na Długiej” w Warce o godz. 18 rozpocznie się pierwszy w Nowym 2017 Roku niezwykły wieczór, wieczór z poezją i piosenką poetycką, wieczór który przyjął nazwę Dobry Wieczór.

Dworkowa piwnica zazwyczaj w takie wieczory zamieni się w klimatyczną kawiarenkę w której każdy kto choć trochę czuję się artystą lub żywi zamiłowanie do piękna czy poezji odnajdzie swoje miejsce przy herbacie, kawie czy lampce wina. Taki wieczór charakteryzuje spotkanie z poezją, ba z poezją nie byle jaką bo poezją twórców ziemi wareckiej i okolic. Jest to zatem niebywała okazja do zaprezentowania swojego talentu. Wieczór ten spełnia marzenia nie jednej osoby, która w końcu chciałaby przekazać swoje myśli innym. Jak to zrobić?  Przyjdź do Dworku na Długiej i przeczytaj swój wiersz! Gwarantujemy satysfakcję i czas spędzony w doborowym towarzystwie ludzi podobnych Tobie!

Spotkanie dopełni koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Katarzyny Brzozowskiej, który rozpocznie się o godzinie 19:00! Serdecznie zapraszamy!

170120 - DW8 - plakat ZM

Udostępnij:
← Zasłuchani w romantycznych melodiach Marek Grechuta, czyli piosenki dla romantycznych →

Dodaj komentarz