Oczarowani miłosnym recitalem Michała Bajora

Oczarowani miłosnym recitalem Michała Bajora

Tegoroczne Święto Kobiet rozbrzmiewało w Warce znanymi i lubianymi utworami o miłości. Wszystko za sprawą koncertu pt. „Moja miłość”, w którym główne role grali wspaniali muzycy na czele z Michałem Bajorem. Zanim jednak artyści dali popis swoich umiejętności, licznie zgromadzoną publiczność powitał w imieniu wszystkich organizatorów dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba a następnie Burmistrz Miasta i Gminy Warka –  Dariusz Gizka złożył życzenia wszystkim obecnym Paniom.

Artyści zaprezentowali utwory z płyty „Moja miłość”, na której znajduje się 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy. Podczas koncertu usłyszeliśmy między innymi utwory takie jak: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Michał Bajor „czarował” nie tylko swoim głosem ale i opowieściami o wykonywanych utworach, ich historii i zabawnymi anegdotami.

Wokaliście towarzyszyli wspinali muzycy:  Wojciech Borkowski na pianinie, Marcin Olak na gitarze akustycznej, Konrad Kubicki na gitarze basowej, Piotr Maślanka na instrumentach perkusyjnych.  Licznie zgromadzona publiczność na koncercie nagrodziła występujących gromkimi brawami i owacjami na stojąco.

Ten wyjątkowy dzień jakim jest 8 marca należy uznać za absolutnie udany nie tylko ze względu na nadzwyczajny występ artystów ale przede wszystkim dzięki wspaniałym Paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością. Wszystkim Paniom i każdej z osobna serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję na podobne spotkanie w przyszłym roku.

Organizatorzy:

  • Urząd Miasta i Gminy Warka,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.

  

Udostępnij:
← Zgłoś się do akcji "Jabłko na widelcu" Uczniowie z Grójca i Warki zakwalifikowani do w II etapu konkursu „Dwa oblicza Pułaskiego”!!! →

Dodaj komentarz