Zgłoś się do akcji „Jabłko na widelcu”

Zgłoś się do akcji „Jabłko na widelcu”

Zapraszamy do udziału w Akcji „Jabłko na widelcu – produkt na Szlaku Jabłkowym”. Celem jest wyeksponowanie, poprzez certyfikat, produktów kulinarnych z wareckich jabłek. Akcja jest jednym z elementów przedsięwzięcia JABŁKOWA WARKA POLECA w ramach której wyróżniane będą produkty, usługi i miejsca związane z Jabłkową Warką.. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy restauracje, punkty handlowe, zakłady produkcyjne. Certyfikat „JABŁKO NA WIDELCU – Produkt na Szlaku Jabłkowym otrzymają produkty, które wyjątkowy smak zawdzięczają owocom Jabłkowej Warki. W wyniku akcji właściciel produktu będzie się mógł posługiwać znakiem Jabłkowej Warki w ramach jego promocji. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 marca 2017. Certyfikat jest bezpłatny i jest przyznawany na rok. Podstawowym wymogiem jest by produkt miał w swoim składzie jabłka z wareckich sadów oraz był w stałej ofercie detalicznej (aby turysta w każdej chwili mógł go nabyć).

Cel Akcji:

Wizją akcji jest, aby turysta przybywający do naszej gminie zabrał ze sobą wrażenia smakowe z bezpośredniego spotkania z warecką krainą jabłka. Chcemy, aby produkty/potrawy o stałej recepturze i oparte o owoce, które są symbolem Warki zostały wyeksponowane i stały się elementem Szlaku Jabłkowego, zwiększając jego atrakcyjność. Ponadto pragniemy, aby widoczny znak Jabłkowej Warki ułatwił turystom wybór dań opartych o produkt turystyczny, a ich producentów wspierał w rozwoju swojej działalności na konkurencyjnym rynku.

Adresaci:

Do udziału w akcji zapraszamy zlokalizowane na terenie gminy Warka miejsca na Szlaku Jabłkowym oraz podmioty spoza Sieci Szlaku Jabłkowego tj. inne restauracje, zakłady produkcyjne i punkty handlowe.

Organizator:

Organizatorem Akcji jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach Partnerstwa projektu „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji”.

Uzyskanie Certyfikatu

Certyfikat jest bezpłatny. Aby go otrzymać, należy zgłosić produkt do Organizatora Akcji.

Wizualnym potwierdzeniem uzyskania certyfikatu będzie znak graficzny w ofercie oraz certyfikat do powieszenia w lokalu oferującym Produkt. Szczegółowe zasady uzyskania certyfikatu określa Regulamin oraz Formularz zgłoszenia. Certyfikat jest przyznawany na rok.

Więcej informacji w regulaminie: jablko-na-widelcu-zasady-certyfikacji

Pobierz: formularz-zgloszeniowy

Akcja „Jabłko na Widelcu” realizowana jest w ramach projektu „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji”.

Kontakt do Organizatora: Stowarzyszenie W.A.R.K.A. warka@stowarzyszeniewarka.pl, 504 671 770

Udostępnij:
← Jak przyciągnąć turystę na Szlak Jabłkowy? Oczarowani miłosnym recitalem Michała Bajora →

Dodaj komentarz