Marcowe spotkanie Sieci Organizacji Pozarządowych

Marcowe spotkanie Sieci Organizacji Pozarządowych

Grupa przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu grójeckiego spotkała się 11 marca w Grójcu by wymieniać się swoimi pomysłami oraz potrzebami. Ta platforma współpracy to kontynuacja działań Sieci Organizacji Pozarządowych Powiatu Grójeckiego zawiązanej w 2016 roku. Podczas spotkania wymieniono się informacjami o zrealizowanych działaniach oraz odbył się warsztat z komunikacji opartej na empatii. Organizacje przedstawiły także swoje potrzeby związane z planami na najbliższe projekty, co spotkało się z odzewem innych, dzięki czemu można było dowiedzieć się kto pomoże w konsultowaniu wniosków o dotacje, a kto w założeniu konta na Facebooku, a także jakie są potrzeby i plany szkoleniowe dla organizacji pozarządowych, w jaki sposób organizacje mogą się pokazać na najbliższych wydarzeniach na terenie powiatu.

Warsztat prowadziła Anna Żelazowska-Kosiorek, część poświęconą funduszom FIO Mazowsze Lokalnie oraz Działaj Lokalnie – Dorota Lenarczyk oraz Agata Sotek ze Stowarzyszenia W.A.R.K.A. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: Grupy Anima, Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Chynów, Grójeckiego Klubu Gier i Fantastyki, Stowarzyszenia Działań Lokalnych „Młyn”, Stowarzyszenia Przyszłość Naszych Dzieci, Stowarzyszenia Seniora Relaks, Stowarzyszenia Powiatowy Klub Uśmiechniętego Seniora, Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich Gościeńczyce, Fundacji Promyczek Nadziei z Sułkowic.

Spotkanie zorganizowane zostało dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Grójcu oraz firmy JCatering Pawła Jackowskiego.

Przypominamy, że Sieć Organizacji Pozarządowych Powiatu Grójeckiego to przedsięwzięcie otwarte dla wszystkich chętnych organizacji, które chcą ze sobą współpracować. Zasady działania w Sieci zostały określone przez jej twórców i są zawarte w porozumieniu. Chętnych do przyłączenia się do Sieci prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem W.A.R.K.A. – tel. 504 671 770, dlenarczyk@stowarzyszeniewarka.pl

Materiały po spotkaniu:

FIO 2017

REGULAMIN DZIAŁAJ LOKALNIE 2017

PREZENTACJA DZIAŁAJ LOKALNIE 2017

SZKOLA FUNDRASINGU FAOO

Udostępnij:
← Kino Grójec: Milczenie Warecki PTTK ma nowe władze! →

Dodaj komentarz