UWAGA! Akcja promująca zostawienie 1% lokalnie!

UWAGA! Akcja promująca zostawienie 1% lokalnie!

W najbliższym wydaniu „Kuriera Wareckiego” (23.03) oraz na portalu warka24.pl będziemy prezentować lokalne aktywności, działania i osoby, które warto wesprzeć przekazując 1% podatku. Aby akcja była kompletna zwracamy się z prośbą o przesłanie do 20 marca na adres redakcji „Kuriera” (kurierwarecki@gmail.com) informacji o organizacjach oraz osobach indywidualnych z Warki, które „zbierają” 1% podatku.

W chwili obecnej w bazie, którą planujemy zaprezentować jest już 14 propozycji, na które można lokalnie przekazać 1% podatku.

Od 2004 roku każdy podatnik podatku dochodowego może samodzielnie zdecydować co zrobić z 1% swojego podatku. Możemy cały należny podatek oddać Państwu lub sami podjąć decyzję co lub kogo wesprzeć małą jego częścią. Mimo iż jest to tylko 1% podatku to jednak dzięki ogromnej liczbie osób płacących podatki ten mały procent ma wielką moc. Dodajmy, że chodzi o podatek, który tak czy inaczej płacimy, niezależnie czy mamy nadpłatę i otrzymamy zwrot czy musimy coś jeszcze dopłacić.

Akcja promowania pozostawiania 1% podatku lokalnie, zainicjowana została przez Fundacją Młodzi dla Warki, która zebrała część informacji.

Udostępnij:
← Rusza 4 Grand Prix Warki... Biegnij i Ty! Jubileusz 70-lecia wareckiego PTTK-u →

Dodaj komentarz