Strona głównaOrganizacjeZuzanna Regulska i Krzysztof Kasprzak medalistami Ogólnopolskich Mistrzostw Młodzików

W dniach 22 – 23 marca odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzików 12 i 13-letnich w pływaniu. Na pływalni OSiR Wołomin startowała reprezentacja UKS OLIMPIC Warka w składzie: trzynastolatkowie: Zuzanna Regulska, Olga Celejewska, Maja Gardzisz, Bartosz Chojnacki, dwunastolatkowie: Krzysztof Kasprzak, Jakub Górniewicz, Mateusz Bogumił, Julia Zielińska, Zuzanna Synk, Jan Baczyński, Filip Stola, Weronika Urbanowska oraz Iga Kamińska.

Dwukrotnie na podium stanął Krzysztof Kasprzak, który na dystansie 100 m stylem grzbietowym z czasem 1,16,05 zajął III miejsce, a na dystansie 100 m stylem dowolnym, z czasem 1,05,54 został srebrnym medalistą Mistrzostw.

Na dystansie 100 m stylem klasycznym Zuzanna Regulska z czasem 1,29,99 zajęła III miejsce i została brązową medalistką zawodów.
    Nasza drużyna podczas zawodów zaprezentowała się bardzo dobrze uzyskując wiele wartościowych wyników. Nasi młodzi pływacy ustanowili 21 nowych rekordów życiowych (rocznik 2005 zgromadził 3946 punktów i wywalczył 15 miejsce na Mazowszu, zaś rocznik 2004 zdobył 3467 punktów i zajął 21 miejsce na Mazowszu).

Sukces jest tym większy, że nasi pływacy pokonali wiele renomowanych klubów warszawskich i to z dużą przewagą punktową.

Składamy zawodnikom gratulacje za wspaniałą walkę jaką stoczyli i za włożony w nią wysiłek.