Mieszkańcy 9 wsi posprzątali okolicę po raz trzeci

Mieszkańcy 9 wsi posprzątali okolicę po raz trzeci

To już po raz trzeci zorganizowana została akcja „Sprzątanie okolicy”. 127-u mieszkańców z 9 wiosek sprzątało lasy, rowy, przystanki autobusowe. Pogoda dopisała. Cieszy fakt, że w tym roku do akcji  przyłączyła się rekordowa liczba dzieci i młodzieży. Nie brakowało też seniorów. W wielu przypadkach rodziny były reprezentowane przez trzy pokolenia. Ogrom zebranych śmieci znów wszystkich zaskoczył.

Koordynatorami akcji byli sołtysi poszczególnych sołectw: Stara Warka – Ryszard Przybylski, Pilica- Mirosław Łukiewicz, Grażyna – Piotr Wiadrowski, Niwy Ostrołęckie – Rafał Kociszewski, Przylot – Adam Nadolny, Dębnowola – Tadeusz Cieciora, Klonowa Wola – Jadwiga Stola, Kalina – Jan Wasiak, Ostrołęka – radna Rady Miejskiej- Krystyna Kurach.

Po zakończonej akcji uczestnicy spotkali się na placu przy OSP w Ostrołęce. Było ognisko, był grill, była też serdeczna atmosfera.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w akcji, pracownikom ZUK-u za sprawny wywóz zebranych śmieci oraz panu Burmistrzowi za wsparcie naszej inicjatywy.

Do zobaczenia za rok!

Udostępnij:
← Wareccy rekonstruktorzy... z Emilią Plater Co słychać w Klubie Kajakowym KOREK Warka? →

Dodaj komentarz