I etap Wareckiej Ligi Pływackiej

I etap Wareckiej Ligi Pływackiej

4 kwietnia 2017 r. w Centrum Sportu i Rekreacji, na krytej pływalni „Olimpic” w Warce odbyły się zawody I etapu VI Wareckiej Ligi Pływackiej.

Do rywalizacji zgłosili się uczniowie: PSP nr 1 w Warce, PSP nr 2 w Warce, ZS-P w Nowej Wsi, PSP w Konarach, PSP w Ostrołęce, PSP we Wrociszewie, PSP w Grabowie nad Pilicą, PSP w Rozniszewie oraz PG w Warce. W sumie w zawodach wzięło udział 93 osoby, które startowały w trzech stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta. Podobnie jak w ubiegłym roku, tylko tym razem w stylu dowolnym na 50 m, na najwyższym stopniu podium stanęło aż 2 zawodników gimnazjum uzyskując ten sam czas. (Igor Janas, i Wiktor Kasprzak). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

25 kwietnia zapowiada się zacięta rywalizacja, jako że zawodnicy obiecali rewanż, i że startując w finałowej edycji postarają się jeszcze poprawić wyniki.

Zapraszamy na zawody.

CeSiR Warka

 

Klasyfikacja końcowa zawodów

25m stylem dowolnym

klasy 1-2 dziewczęta

1     Gabrysia Grzegorek (PSP 2)

2     Ilona Cieślakowska (PSP 2)

3     Laura Ścisłowska (Wrociszew)

4     Anna Aleksandrowicz (PSP 2)

klasy 1-2 chłopcy

1     Ryszard Skulski (PSP 2)

2     Maciej Baczyński (Nowa Wieś)

3     Borys Wasilewski (PSP 1)

4     Jakub Kacprzak (PSP 2)

klasy 3-4 dziewczęta

1     Oliwia Mirowska (PSP 1)

2     Sandra Kowalska (PSP 1)

3     Sandra Lech  (PSP 1)

4     Iza Petryka (PSP 2)

klasy 3-4 chłopcy

1     Szymon Ukleja (PSP 1)

2     Wiktor Morawski (PSP 2)

3     Aleksander Jóźwicki (PSP 2)

4     Piotr Oktabowicz (PSP 2)

 

50m stylem dowolnym

klasy 5-6 dziewczęta

1     Zuzanna Regulska (PSP 2)

2     Maja Gardzisz (PSP 2)

3     Julia Zielińska (PSP 2)

4     Kinga Puk (PSP 1)

klasy 5-6 chłopcy

1     Krzysztof Kasprzak (PSP 1)

2     Bartosz Chojnacki (PSP 2)

3     Jan Baczyński (Nowa Wieś)

4     Mateusz Bogumił (PSP 2)

klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta

1     Aleksandra Cieplak (PG 1)

2     Kinga Chojecka (PG 1)

3     Natalia Buczek (PG 1)

4     Aleksandra Baczyńska (PG 1)

klasy 1-3 gimnazjum chłopcy

1     Igor Janas (PG 1)

1     Wiktor Kasprzak (PG 1)

2     Krystian Chojnacki (PG 1)

3     Andrew Lockley (PG 1)

25m stylem grzbietowym

klasy 1-2 dziewczęta

1     Laura Ścisłowska (Wrociszew)

2     Patrycja Będzińska      (PSP 1)

3     Ilona Cieślakkowska (PSP 2)

4     Gabrysia Grzegorek (PSP 2)

klasy 1-2 chłopcy

1     Ryszard Skulski (PSP 2)

2     Jakub Kacprzak (PSP 2)

3     Maciej Baczyński (Nowa Wieś)

4     Borys Wasilewski (PSP 1)

klasy 3-4 dziewczęta

1     Sandra Lech (PSP 1)

2     Oliwia Mirowska (PSP 1)

3     Sandra Kowalska (PSP 1)

4     Iza Cieślakowska (PSP 2)

klasy 3-4 chłopcy

1     Piotr Oktabowicz (PSP 2)

2     Szymon Ukleja (PSP 1)

3     Wiktor Morawski (PSP 2)

4     Bartek Urbanowski (PSP 2)

 

50m stylem grzbietowym

klasy 5-6 dziewczęta

1     Maja Gardzisz (PSP 2)

2     Zuzanna Regulska (PSP 2)

3     Julia Zielińska (PSP 2)

4     Weronika Urbanowska (PSP 2)

klasy 5-6 chłopcy

1     Krzysztof Kasprzak (PSP 1)

2     Bartosz Chojnacki (PSP 2)

3     Mateusz Bogumił (PSP 2)

4     Jan Baczyński (Nowa Wieś)

1-3 gimnazjum dziewczęta

1     Aleksandra Cieplak     (PG 1)

2     Kinga Chojecka (PG 1)

3     Aleksandra Baczyńska (PG 1)

4     Natalia Buczek (PG 1)

1-3 gimnazjum chłopcy

1     Krystian Chojnacki (PG 1)

2     Igor Janas (PG 1)

3     Wiktor Kasprzak (PG 1)

4     Dawid Lendzion (PG 1)

 

 

25m stylem klasycznym

klasy 1-2 dziewczęta

1     Anna Aleksandrowicz (PSP 2)

2     Laura Ścisłowska (Wrociszew)

3     Gabrysia Grzegorek (PSP 2)

4     Ilona Cieślakkowska (PSP 2)

klasy 1-2 chłopcy

1     Borys Wasilewski (PSP 1)

2     Ryszard Skulski (PSP 2)

3     Maciej Baczyński (Nowa Wieś)

4     Krzysztof Krupa (Konary)

klasy 3-4 dziewczęta

1     Sandra Kowalska (PSP 1)

2     Oliwia Mirowska (PSP 1)

3     Małgorzata Grzesik (PSP 2)

4     Sandra Lech  (PSP 1)

klasy 3-4 chłopcy

1     Piotr Oktabowicz (PSP 2)

2     Szymon Ukleja (PSP 1)

3     Bartek Urbanowski (PSP 2)

4     Aleksander Jóźwicki (PSP 2)

 

50m stylem klasycznym

klasy 5-6 dziewczęta

1     Zuzanna Regulska (PSP 2)

2     Maja Gardzisz (PSP 2)

3     Kinga Puk (PSP 1)

4     Iga Kamińska (PSP 2)

klasy 5-6 chłopcy

1     Jan Baczyński (Nowa Wieś)

2     Bartosz Chojnacki (PSP 2)

3     Krzysztof Kasprzak (PSP 1)

4     Jakub Górniewicz (PSP 2)

klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta

1     Aleksandra Cieplak (PG 1)

2     Olga Celejewska (PG 1)

3     Kinga Chojecka (PG 1)

4     Aleksandra Baczyńska (PG 1)

klasy 1-3 gimnazjum chłopcy

1     Wiktor Kasprzak (PG 1)

2     Igor Janas (PG 1)

3     Krystian Chojnacki (PG 1)

4     Andrew Lockley (PG 1)

Udostępnij:
← UKS OLIMPIC na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich. Mława 2017 Zdrowie i relaks – czyli niedziela w parku! →

Dodaj komentarz