Seniorzy z „Tęczą” przywitali wiosnę

Seniorzy z „Tęczą” przywitali wiosnę

23 marca 2017 r. członkowie wareckiego Klubu Złotego Wieku wspólnie z kierownictwem i podopiecznymi ośrodka „Tęcza” Warsztaty Terapii Zajęciowej przywitali wiosnę.

Wspólny przemarsz z Marzanną odbył się w przyjaznej atmosferze. Członkowie warsztatów oraz ich opiekunowie włożyli wiele pracy w wykonanie Marzanny, a efekt był wspaniały. Trzeba przyznać, że pogoda nie rozpieszczała i dała delikatnie w kość –  wiatr był porywisty, a słońce za chmurami. Mimo wszystko entuzjazm uczestników poradził sobie z rozgrzaniem grupy.

Wyruszyliśmy na krótką wędrówkę do miejsca docelowego – nad rzekę Pilicę, gdzie symbolicznie zanurzyliśmy Marzannę. Po wspólnym zdjęciu cały wiosenny orszak ruszył w stronę Klubu Oficerów Rezerwy, gdzie spalono Marzannę, aby zima odeszła na dobre. Słomiana kukła szybko zmieniła się w popiół, a my zabraliśmy się za wspólny posiłek. Przy kiełbasce z grilla i domowych wypiekach czas szybko płynął, a wspólnym śpiewom nie było końca.

Dużo pracy i zaangażowania w zorganizowanie takiego wydarzenia włożył przewodniczący klubu Złotego Wieku w Warce Zbigniew Sabała oraz Kierowniczka Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” Lucyna Pietras, ze swoimi współpracownikami.

Szczególne podziękowania kierujemy do gospodarza obiektu KOR Warka Andrzeja Sobolewskiego oraz Tadeusza Orłowskiego i Władysława Gajewskiego, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do udanej imprezy.

Klub Złotego Wieku

Udostępnij:
← Zdrowie i relaks – czyli niedziela w parku! Ostrołęka i Konary najlepsze przy stole →

Dodaj komentarz