Kochasz „krzyżówki”? Zostań Mistrzem!

Kochasz „krzyżówki”? Zostań Mistrzem!

Wiele osób dla stałego rozwoju umysłowego „bawi się” w rozwiązywanie krzyżówek. Wiele osób traktuje to jako swoją pasję i pomysł na spędzanie wolnego czasu. Może warto sprawdzić się, może warto zostać „Szaradziarskim Mistrzem”!

Samorząd Miasta i Gminy Warka oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza 20 maja na I Szaradziarskie Mistrzostwa Warki.

Turniej rozpocznie się o godz. 12:00 w Publicznym Gimnazjum w Warce (ul. Warszawska 24). Zgłoszenia do 12.05.2017 pod numerem telefonu +48 667-22-70 lub mailowo dworek@dworek.warka.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem turnieju odpowiedzialnym za przygotowanie krzyżówek, zawierających również elementy lokalne jest Klub Szaradziarski Agora z Krakowa.

Organizatorzy przewidują oprócz nagród w kategorii open również klasyfikację dla najlepszych zawodników z gminy Warka, z powiatu grójeckiego oraz w kategorii seniorskiej 60+.

Partnerami turnieju są: Muzeum im. K. Pułaskiego, Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Centrum Sportu i Rekreacji i Publiczne Gimnazjum w Warce.

 

Udostępnij:
← Szachiści z Ostrołęki i Nowej Wsi najlepsi w powiecie! Mistrzowie blogosfery z Michałowa →

Dodaj komentarz