Sukcesy sekcji tanecznej EMOTION

Sukcesy sekcji tanecznej EMOTION

Szkołę Tańca EMOTION założyli Jacek Stefański oraz Joanna Korab-Stefańska – zawodowa para taneczna, reprezentanci kraju na arenie międzynarodowej, w tym m.in. podczas Mistrzostw Świata w Blackpool w Wielkiej Brytanii w 2016 r. Doświadczenie wciąż zdobywają podczas lekcji w Londynie pod okiem najlepszych trenerów. Od kilkunastu lat dzielą się swoją wiedzą i pasją z dziećmi i młodzieżą.

Od ponad trzech lat Emotion działa także na terenie CeSiR-u w Warce oraz prowadzi nabory dla młodych talentów w Szkołach Podstawowych w całej gminie. W CeSirze działa sekcja sportowego tańca towarzyskiego, gdzie dzieci przygotowywane są do rywalizacji sportowej na arenie ogólnopolskiej.

Dzieci z tej grupy w obecnym sezonie pochwalić się mogą już pierwszymi sukcesami na turniejach w klasach sportowych, w tym:
1 miejsce na Gwiazdowym Turnieju Tańca w Łomiankach 18 grudnia 2016 dla Karoliny Wrzesińskiej i Jana Baczyńskiego
1 miejsce na Festiwalu Tańca Łomianki 2017 25 lutego 2017 dla Jowity Kłos i Jakuba Rogozińskiego
1 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy m.st. Warszawy 25 marca 2017 dla Karoliny Wrzesińskiej i Jana Baczyńskiego
2 miejsce na I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Garwolin 2017 26 marca 2017 dla Anny Rogozińskiej i Filipa Mularczyka

Pary podziwiać będzie można podczas występu zorganizowanego na Wareckim Rynku z Okazji Dnia Dziecka 4 czerwca 2017 na który serdecznie zapraszamy.

We wrześniu ruszają kolejne nabory. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Informacje na stronie www.emotion.waw.pl lub pod nr tel. +48 697 39 72 88 a także w CeSiRze oraz w Szkołach Podstawowych w całej gminie.

CeSiR

Udostępnij:
← Znamy Szaradziarskich Mistrzów Warki „Mój świat, Moje decyzje” – warsztaty w PSP nr 2 →

Dodaj komentarz