Mistrzowie bankowości

Mistrzowie bankowości

W czwartek 27 kwietnia 2017 roku w Centrum Sportu  i Rekreacji w Warce odbył się finał organizowanego już po raz drugi konkursu „Mistrz bankowości” , w którym rywalizowali uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce, Publicznego Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli oraz Publicznego Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Jasieńcu.

W komisji konkursowej zasiedli: Prezes Banku Spółdzielczego w Warce – Lidia Malinowska, Członek Zarządu – Katarzyna Kalwarczyk oraz Dyrektor CeSiR- Marian Górski.

„Poziom wiedzy gimnazjalistów na temat zagadnień związanych z bankowością był bardzo wysoki”– stwierdziło zgodnie jury. Mistrzem bankowości 2017 została uczennica wareckiego Gimnazjum – Aleksandra Drążkiewicz. Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum w Dębnowoli  Kacper Kurach i Bartosz Adamczyk.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Warce– laptop, tablet oraz smartfon.

W rywalizacji szkół bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Gimnazjum w Dębnowoli, którzy dla swojej szkoły wywalczyli profesjonalny aparat fotograficzny.

BS Warka

Udostępnij:
← Finałowe dokładanie Kilometrów Dobra Jabłkowy Dzień Dziecka na wareckim rynku! →

Dodaj komentarz