Finałowe dokładanie Kilometrów Dobra

Finałowe dokładanie Kilometrów Dobra

Już jutro odbędzie się Wielki Finał Kampanii Kilometry Dobra.
W 50 miejscowościach będziemy świętować i mierzyć długość dobra. W trakcie finału każda z nich za pośrednictwem organizacji pozarządowej, która ją reprezentuje ułoży zebrane pieniądze w ciąg monet. W tej niecodziennej rywalizacji bierze także udział Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR. Jaki wynik osiągnie w dobroczynnych zawodach? Dowiemy się już wieczorem 4-go czerwca.

Celem kampanii jest promowanie postaw filantropijnych i zbiórka pieniędzy na ważne, lokalne potrzeby. Celem Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR  jest zebranie funduszy na rozszerzenie działalności i przygotowanie jeszcze ciekawszych, bardziej zajmujących zajęć. Marzymy o zorganizowaniu obozu letniego, podczas którego przygotujemy barwne widowisko cyrkowo-rewiowe.

– „Dostrzegamy potrzebę organizacji czasu podopiecznym naszej świetlicy ze względu na zagrażające im niebezpieczeństwa środowiska, które nas otacza.” – mówi Tomasz Wdowiak, „Opiekun Pracowni Orange”.

Miejscowość, która ułoży ze złotówek najwięcej kilometrów wygra zawody i zdobędzie szlachetny tytuł Mistrza Świata w Dobroci! Wygranych jest jednak więcej, zwycięzcami są wszyscy uczestnicy mistrzostw, zarówno potrzebujący, jak i darczyńcy. Dzielenie się dobrem, to mnożenie go, dzięki czemu każdy z osobna może zostać Mistrzem Świata w Dobroci.

Wielki Finał Kilometrów Dobra w Warce odbędzie się na wareckim rynku (Pl. Stefana Czarnieckiego)  w godzinach 12.00 – 19.00. Na uczestników wydarzenia będzie czekało wiele atrakcji: Dmuchańce, nim Szlak Jabłkowy, malowanie buziek, cuda z balonów, zabawy cyrkowe, wata cukrowa, konkursy z nagrodami, warsztaty i zabawy dla dzieci, II Gminny Przegląd Twórczości Szkolnej, Fotobudka, pokaz wozów strażackich, bajkowe postacie z koszami słodyczy i jabłek i wiele innych.

Głównymi ambasadorami tegorocznych Mistrzostw Świata w Dobroci zostali Ewa Wachowicz i Kabaret Moralnego Niepokoju. Jaki jest przepis na dobro? Wystarczy wziąć złotówkę i wrzucić ją do puszki kampanii Kilometry Dobra. Albo wpłacić złotówkę lub więcej poprzez stronę www.kilometrydobra.pl ­– podaje receptę Ewa Wachowicz.

Partnerem Strategicznym akcji jest TAURON Polska Energia. W tym roku została zorganizowana już po raz czwarty, naszym marzeniem jest pobicie Rekordu Guinnessa
w tworzeniu kilometrów z monet, który wynosi 75 km. Ty też możesz się dołączyć, wejdź na www.kilometrydobra.pl i wesprzyj wybraną organizację!

Kontakt dla mediów:

Tomasz Wdowiak 609 612 437

Udostępnij:
← Dobra kondycja na bank! Mistrzowie bankowości →

Dodaj komentarz