Szalone wakacje pod jabłonką

Szalone wakacje pod jabłonką

Morze, góry czy mazury? Któż z nas nie chciałby przez dwa miesiące wakacji wylegiwać się na rozgrzanej plaży, zwiedzać zabytki, spacerować po pięknych parkach czy zdobywać górskie szczyty?

Niejedno dziecko chciałoby spakować siebie, rodzeństwo, rodziców i wyruszyć w taką podróż… ale tu gdzie mieszkamy też można się świetnie bawić! Szczególnie teraz, kiedy wareckie instytucje przygotowały dla dzieci szereg atrakcji na wakacyjny  czas. Tegoroczne wakacje to oczywiście Jabłkowe Lato w Warce, które zapowiada się soczyście i kolorowo.

Co ciekawego czeka na naszych milusińskich? Oczywiście świetna zabawa, którą zapewnią gry, ćwiczenia i turnieje sportowe, warsztaty plastyczce, teatralne oraz kulinarne – z jabłkiem w roli głównej. Zapewne każdy wie, że kluczem do dobrej zabawy jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego też wspólne wakacje rozpoczniemy od spotkania ze stróżami bezpieczeństwa.

Podczas Jabłkowego Lata w Warce nie może zabraknąć odwiedzin na Jabłkowym Szlaku, usytuowanym na terenie Gminy Warka. Poza tymi wyprawami udamy się również do innych atrakcyjnych miejsc spoza szlaku. W sumie będzie to pięć wycieczek autokarowych oraz cztery piesze, które będą wyruszały sprzed „Dworku na Długiej”.  Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na plakatach oraz w miesięczniku informacyjnym „Kurier Warecki”.

Uwieńczeniem Jabłkowego Lata w Warce będzie bal oraz zabawy na świeżym powietrzu na dmuchanym placu zabaw od ABC Dziecka.

W trakcie wakacji będzie można również korzystać z Kompleksu Orlik, Świetlicy Internetowej w Centrum Sportu i Rekreacji oraz zajęć na basenie.

Zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i wyjazdowych,  każdy zapewne znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy i życzymy udanych wakacji!

Poniżej przedstawiamy harmonogram Jabłkowego Lata w Warce.

Plakat LATO W WARCE 2017

Udostępnij:
← Warka w zgodzie z naturą Degustacja nowych lodów w Skrzynce Kontaktowej →

Dodaj komentarz