Będzie przebojowy finał Vivat Pułaski

Będzie przebojowy finał Vivat Pułaski

W najbliższą niedzielę 2 lipca na zakończeniu Pikniku historyczno – kulturalnego Vivat Płaski będą królowały polskie i amerykańskie przeboje w wykonaniu zespołu BIG BAND BŁONIE.

W grupie występują zawodowi muzycy z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem muzycznym, które nabyli grając w różnych zespołach i orkiestrach na scenach Polski oraz za granicą, jak również wybitnie uzdolnieni młodzi muzycy. Mieszanka doświadczenia, młodości i zaangażowania dała dobre owoce w postaci Big Band-u Błonie.

W swoim repertuarze posiadają utwory taneczne (Tango, Cha-Cha, Samba), znane swingowe standardy z lat 30 i 40 z repertuaru m.in. Glenn Miller Orchestra, Frank Sinatra, Louis Armstrong jak i największe polskie i światowe przeboje z lat 70, 80, 90 z repertuaru Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Michael Buble, Celine Dion, ABBA oraz najnowsze Hity muzyki POP.

Rozpoczęcie koncertu przewidziane jest na godzinę 19:30 chociaż może się ono nieco przeciągnąć bo tak duży zespół nie łatwo ustawić na scenie 😉

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

Koncert Big Band Błonie – XIX Dni Błonia 2017 – kliknij tutaj

Organizatorzy Vivat Pułaski: Muzeum im. K. Pułaskiego, Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Partner Strategiczny: Gmina Warka

Współorganizatorzy: Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o., OSP Warka, Szkolne Koło Wolontariatu przy PG w Warce, ABC Dziecka

Piknik historyczno-kulturalny Vivat Pułaski zorganizowany został dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Udostępnij:
← Środowe filcowanie - warsztaty 5 lipca Czytam, bo lubię... w wareckiej "dwójce" →

Dodaj komentarz