Artystyczne fantazje w Kuźni Talentów

Artystyczne fantazje w Kuźni Talentów

11 lipca razem z dziećmi wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę, tym razem do Agroturystyki ‘’Kuźnia Talentów’’  w Borowym. Po przejażdżce autokarem 36 osobowa grupa została przywitana przez Panią Annę Winiarek. Następnie mieliśmy możliwość zwiedzić dom gospodarzy, pracownie plastyczną oraz teren wokół agroturystyki. Po zapoznaniu się ze sposobem funkcjonowania obiektu dzieci zajęły miejsca przy dużym stole, na którym były przygotowane ziarna kawy oraz masa solna, z której wykonywali piękne świeczniki. Każdy miał możliwość stworzenie świecznika o jakim marzył.

Następnie przeszliśmy do ogrodu, w którym mieścił się plac zabaw.  Mogliśmy tam zorganizować przeróżne gry i zabawy dla każdego.

Aby wyciszyć naszych milusińskich pełnych energii i zapału do zabawy, razem z psem gospodarzy udaliśmy się na spacer do lasu po jagody. Niestety pogada pokrzyżowała nam plany i musieliśmy po krótkim czasie zawrócić. Alternatywą za złą aurę było wspólne śpiewanie… w połączeniu z nauką języka migowego.  Na zakończenie dnia w „Kuzi talentów” mogliśmy rozsmakować się w ciasteczkach wykonanych przez Panią Winiarek oraz wolontariuszy.

Serdecznie dziękujemy za dzień pełen wrażeń.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

Udostępnij:
← Twój Owoc... wakacyjny Artur Dutkiewicz TRIO wystąpi podczas MUZZEUM JAZZ →

Dodaj komentarz