Przepyszne „Jabłko na Widelcu 9″… niedzielna szarlotka

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 9″… niedzielna szarlotka

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Dziewiąty certyfikowany produkt to Warecka szarlotka przygotowana przez Kawiarnię – Galerię – Rynek (pl. Czarnieckiego 11). Cena – 6,00 zł.

Warecka szarlotka. O szarlotkach napisano już chyba wszystko i nie znam osoby, która na wzmiankę o domowej szarlotce na ciepło z lodami i z bitą śmietaną by się nie uśmiechnęła – mówi Małgorzata Ptasińska i dodaje: nasza szarlotka to ciasto niezwykłe, które pobudza wszystkie  zmysły. Niekwestionowana królowa wszystkich wypieków i deserów serwowanych w Kawiarence. Przywołuje miłe skojarzenia, budzi ciepłe wspomnienia o domu, dzieciństwie, babci, domowym ognisku i bezpieczeństwie. Wszyscy ją kochamy. Znakomita na każdą porę roku. W każdej ilości. Najlepiej w jak największej.

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← "Mistrz Pityński" - przedłużenie wystawy Jabłkowe Lato... z książką →

Dodaj komentarz