Strona głównaInstytucjeCeSiRKolarze z Warki pokazali się z dobrej strony

Kolarze z Warki pokazali się z dobrej strony

Podczas wyścigu kolarskiego ŻTC BIKE RACE, którego 10 z 11 etapów odbył się w Warce 27 sierpnia w bardzo dobry sposób zaprezentowali się zawodnicy z Warki. W cyklu FIT RACE (58 km) wystartowało kilkunastu kolarzy. Najlepszym z nich nagrody w klasyfikacji „Warki” ufundowane przez Samorząd Miasta i Gminy Warka, Sklep Rowerowy ROWEROLOGIA oraz Browar Rzemieślniczy BroWarka wręczył Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Prezes Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów Kazimierz Kwiatkowski.

Najlepsze wyniki uzyskali:

1. Hubert Chojniak 01:28:28 (kat. M30),
    2. Przemysław Walczak 01:28:31 (kat. M20),
    3. Marcin Ziemecki 01:28:34 (kat. M40),
    4. Radosław Wasilewski 01:28:37 (kat. M30).

Wśród pań z Warki – Julia Matlakowska (01:42:03 – kat. K30) wyprzedziła Iwonę Mogielską (01:43:35 – kat. K40).

Nasi zawodnicy zostali sklasyfikowani na najwyższych miejscach również w całym wyścigu w swoich kategoriach: 1 miejsce w kategorii K30 zajęła Julia Matlakowska, 1 miejsce w kategorii M30 zajął Hubert Chojniak, 2 miejsce w kategorii JUNIOR MŁODSZY zajął Piotr Lisiewski, 3 miejsce w kategorii K40 zajęła Iwona Mogielska.

GRATULUJEMY i liczymy, że liczba mieszkańców Warki i okolic jeżdżących na rowerze z dnia na dzień będzie się zwiększać… Być może kolejna dobra okazja na pokazanie się „własnej publiczności” już za rok…

Na zdjęciu stoją od lewej: Radek Wasilewski, Hubert Chojniak, Wiceburmistrz Warki Teresa Knyzio, Iwona Mogielska, Kinga Lisiewska, Julia Matlakowska, Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Jacek Naduk, Piotr Lisiewski. Siedzą, od lewej: Wacław Curyło, Marcin Łukasiewicz, Marcin Ziemecki, Tomek Paczka, Szymon Gospodarczyk.

Organizator wyścigu: ŻTC BIKE RACE: Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów