Przepyszne „Jabłko na Widelcu 14″… najlepsze na piątkowy wieczór

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 14″… najlepsze na piątkowy wieczór

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Czternasty certyfikowany produkt to koktajl alkoholowy „Rajskie Jabłuszko” przygotowany przez znajdujący się na wareckim rynku lokal Spotykalnię – Śmietankę Towarzyską (ul. Niemojewska 2). Cena – 15,00 zł.

Rajskie jabłuszko – koktajl alkoholowy. Propozycja dla nieco starszych amatorów jabłek. Słodko – kwaśny drink o smaku domowej szarlotki przyprawionej odrobiną miodu i wanilii, którego bazę stanowi naturalny sok z wareckiego jabłka. Świetny w smaku i bardzo aromatyczny drink jest urozmaiconą wersją klasycznego drinka – żubrówki z sokiem jabłkowym, ale dzięki dodatkowi miodu i wanilii zyskuje na smaku i zaostrza apetyt na zabawę. Jeśli ktoś z was Rajskiego Jabłuszka do tej pory nie pił – niech koniecznie spróbuje, a jeśli miał już tą okazję – niech sobie o niej przypomni.

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Piosenki Bogny Sokorskiej na XV "Wieczorze z Kulturą" Reduta Ordona, Piotr Wysocki i nasi Rekonstruktorzy →

Dodaj komentarz