Przepyszne „Jabłko na Widelcu 19″… warecki… jabłecznik

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 19″… warecki… jabłecznik

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Dziewiętnaste certyfikowane danie to Jabłecznik warecki przygotowane przez Restaurację FUM (ul. Puławska 39D). Cena – 10,00 zł.

Jabłecznik warecki. Obłędnie pyszny! Na kruchej i rozpływającej się w ustach warstwie ciasta mnóstwo soczystych, aromatycznych jabłek. Tak smakuje niebiańska rozkosz. A dni coraz krótsze i jakoś tak trochę smutniej, to zamiast narzekać lepiej zadbać o humor i dobre samopoczucie. Idealnym sprzymierzeńcem w walce z jesienną szarówką będzie pyszny  jabłecznik warecki, który cynamonowym aromatem pieczonych jabłek  rozgoni wszystkie smutki. W duecie z pyszną kawą jest idealną propozycją na powitanie jesieni.

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Mega Show w Warce! Moderato z nagrodą Grand Prix! →

Dodaj komentarz