Szlachetna Warka do dzieła!

Szlachetna Warka do dzieła!

Szlachetna Paczka w Warce nabiera rozpędu. Tegoroczna drużyna SuperW liczy 22 osoby! Nowi wolontariusze właśnie wzięli udział w szkoleniu, które przedstawiło im szczegółowo idee działania Szlachetnej Paczki, a także utwierdziło ich w przekonaniu, że chcą nieść pomoc innym – mądrą pomoc.

Już dziś można zgłaszać rodziny znajdujące się w potrzebie, których los nie oszczędził, a mimo to starają się prowadzić normalne życie.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku udało się w ramach akcji pomóc aż 38 rodzinom z wareckiego Rejony Szlachetnej Paczki. W przygotowanie paczek włączyło się w sumie 1438 osób!

Każdy kto zna rodzinę, której warto pomóc, może zgłosić ją do programu wypełniając formularz tzw. zgody wstępnej. Dostępny jest on
w Gminnej Instytucji  Kultury „Dworek na Długiej” oraz u Lidera rejonu Agaty Łuczak. W tak prosty sposób i Ty możesz pomóc!

Lider rejonu Warka – Agata Łuczak

agatka.luczak@gmail.com, 604-545-245

← Jest wrześniowy Kurier Warecki Metamorfoza w bibliotece  →

O Autorze

Redakcja Warka24.pl

Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

Dodaj komentarz