De Lux Święto Warki!

De Lux Święto Warki!

Wielkimi krokami zbliża się dzień na który czekają mieszkańcy Warki i nie tylko… W sobotę 30 września na placu targowym odbędzie się Święto Warki! Będzie to już 20 odsłona tej imprezy. Podobnie jak w ubiegłym roku królować będą taneczne rytmy. Na scenie jako trzeci (około godz. 20:30) wystąpi zespół –  DE LUX!

Zespół powstał w 2015 roku w Rzeszowie z inicjatywy Macieja Lubasa, Tomasza Drachusa i Pawła Stawarza. W ciągu dwóch lat swojej działalności mają na swoim koncie wiele występów na coraz bardziej prestiżowych festiwalach i koncertach. Swoimi występami uświetniają często juwenalia. W ostatnim czasie wzięli udział w Kulturaliach rzeszowskich czy Polo TV Hit Festival Lublin 2017. Ich największe hity to: „Hej, hej mała”, „Słodkie pocałunki”, „Król disco”.

← Sad w barwach jesieni Rem Faza... Disco Faza... Święto Warki! →

O Autorze

Dworek na Długiej w Warce - Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

Dodaj komentarz