Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza

Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza

22 października Klub Sportowy Warka zorganizował dla chłopców z rocznika 2010 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Warki. W zmaganiach, które miały miejsce na hali sportowej CeSiR wzięło udział 8 drużyn: Mazowsze Grójec, MKS Bielik Wierzbica, GKS Chynów, Broń Radom I, Broń Radom II, Talencik Radom, Drogowiec Jedlińsk i gospodarz turnieju KS Warka. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Następnie najlepsze 4 drużyny rozegrały mecze półfinałowe i finałowe.

Po zaciętej rywalizacji Turniej wygrała drużyna MKS Bielik Wierzbica która w finale pokonała GKS Chynów. Trzecie miejsce przypadło drużynie Drogowiec Jedlińsk. Nasza drużyna rozegrała mecz o 5 miejsce z Mazowszem Grójec i po zaciętej rywalizacji przegrała 1:2 i ostatecznie zajęła 6 miejsce. Jednak, nie miejsce w klasyfikacji końcowej było najważniejsze, ale zorganizowanie chłopcom zabawy i sportowej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe medale a najlepsi dodatkowo okazała puchary.

Zarząd Klubu Sportowego KS Warka dziękuję Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za objęcie Patronatem Turnieju, Dyrektorowi CeSiR Warka Marianowi Górskiemu za udostępnienie Hali Sportowej z całym zapleczem sanitarnym, Dyrektorowi OSiR Góra Kalwaria Pawłowi Maciejewskiemu za ufundowanie nagrody FAIR PLAY, Piekarni Józef Kazana za smaczne bułeczki dla zawodników, restauracji Albero za pyszną Pizzę, rodzicom zawodników i trenerowi z drużyny KS WARKA za pomoc przy organizacji Turnieju.

Zarząd Klubu

 

Udostępnij:
← Pracowity czas dla wareckich SuperW! Jesienny "Kurier Warecki" już jest! →

Dodaj komentarz