Jesienny „dWorek z Piosenką”… aktorską

Jesienny „dWorek z Piosenką”… aktorską

17 listopada to dzień powrotów. Podobnie jak „Dobry Wieczór” tego dnia do klimatycznej piwnicy Dworku na Długiej powraca również „dWorek z Piosenką”.

Koncert inauguracyjny rozpocznie się o godzinie 19:00. Jest  to cykl spotkań z piosenką poetycką, tak bardzo ukochany przez wielu z racji na to, jak magiczne i wyjątkowe są wieczory, kiedy słowo splata się z muzyką tworząc niepowtarzalny klimat.

Tego wieczoru widzów czarować będzie Agata Gałach u boku ze znakomitym pianistą – Piotrem Sawickim oraz skrzypaczką – Karoliną Sienkiewicz. Agata jest kobietą zakochaną w piosence artystycznej od lat licealnych, gdzie miały okazję się poznać. Miłość tą realizuje do dziś jako „aktorka scen muzycznych”. Z tej miłości narodziły się wspaniałe dzieci, które nazywa „słowami dobranymi w pieśni i muzykę”. Dowodem ich wyjątkowości są jej liczne sukcesy. Agata jest finalistką XV konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, laureatką Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, zdobywczynią I nagrody na Międzynarodowych Spotkaniach Muzycznych „Poetyckie Rubieże” w Gubinie czy laureatką Nagrody Głównej w VII Łagodnych Spotkaniach  Muzycznych „Muzyka i Środowisko” w Gdańsku jak i wielu innych prestiżowych festiwalów.

Taki gość muzycznej sceny „Dworku na Długiej” to najlepszy sposób na listopadowy wieczór. Warto nie przegapić okazji nakarmienia ducha nostalgii, który drzemie w każdym z nas w jesienne wieczory. 17 listopada, godzina 19:00, Dworek na Długiej, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij:
← 11.11.1918 – Mamy Wolność! Tomik wierszy na jubileusz Dobrego Wieczoru! →

Dodaj komentarz