MODERATO dziękuje za 1% podatku!

MODERATO dziękuje za 1% podatku!

Miejska Orkiestra Moderato składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na rzecz edukacji muzycznej dzieci i młodzieży! W tym roku otrzymaliśmy 40 wpłat na łączną kwotę 2.397,06 zł. Środki te przeznaczone zostaną na wsparcie dalszego rozwoju orkiestry.

O tym jak wiele pracy wykonują muzycy grający w Moderato, jak duży trud w prowadzenie orkiestry wkłada dyrygent Artur Gębski i instruktorzy można było przekonać się podczas Koncertu Niepodległościowego 10 listopada. Kunszt i profesjonalizm docenili widzowie ogromnymi brawami oraz soliści warszawskich scen muzycznych występujący z orkiestrą słowami uznania.

Samorząd Warki poprzez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” w strukturach której działa Moderato stale wspiera orkiestrę, corocznie przeznaczając znaczne środki na jej rozwój. W tym roku m.in. zakupione zostały instrumenty na kwotę 37.500 zł. Jednak każda kwota jest ważna dlatego jeszcze raz DZIĘKUJEMY za przekazany 1% podatku i liczymy na Państwa w roku kolejnym!

Udostępnij:
← Modlitwa za Ojczyznę! Wareccy turyści uczcili odzyskanie prze Polskę niepodległości →

Dodaj komentarz