Adwentowe Uwielbienie przy Farnej

Adwentowe Uwielbienie przy Farnej

10 grudnia 2017 roku w kościele pw. Świętego Mikołaja, bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:00, odbędzie się uwielbienie adwentowe z cyklu „Śpiewaj przy Farnej”. Wydarzenie to jest organizowane wspólnie przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” oraz parafię.

Tym razem o poprowadzenie koncertu uwielbieniowego poproszony został zespół „MNS – Mały Squad”. Te kilka osób tworzących zespół poznało się dopiero w 2011 roku, choć już wtedy ich „buzie” wydawały im się znajome, czy to z Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metrpolitalnej, czy innych „kościelnych eventów”. Podczas prób do ich pierwszego uwielbienia, które odbyło się podczas Ewangelizacyjnego Forum Młodych w Dobrym Miejscu, zaprzyjaźnili się. Potem z przyjaźni powstał zespół, którego głównym celem stało się po prostu, albo aż uwielbienie. Oddawanie Bogu chwały było i jest dla nich życiową misją. Podczas kilku lat współpracy prowadzili już wiele modlitw uwielbienia m.in. na Bemowie, Ursynowie, w Piasecznie czy Piastowie. Od tego roku prowadzą również stałe uwielbienia w warszawskich parafiach w każdy trzeci i czwarty piątek miesiąca. Ich cechą charakterystyczną jest to, że po prostu lubią „trwonić” ze sobą czas. Uwielbienia Boga to ich misja którą wcielają pomiędzy swoją pracę i inne obowiązki. Niektórzy z nich są członkami również większych zespołów takich jak Gospel Rain czy TGD.

Dlatego też gorąco zapraszamy na ten wieczór, szczególnie tych którym na co dzień brakuje czasu na bycie z Panem Bogiem i ze sobą! 10 grudnia, godzina 18:00 to dobry czas żeby na chwilę zatrzymać się nad Tym co istotne w przygotowaniach do świąt!

Udostępnij:
← Mikołajkowa zbiórka na stypendia dla młodzieży Darmowe "dmuchańce" na Mikołajki! →

Dodaj komentarz