Inauguracyjny wykład laureatki z Nowej Wsi

Inauguracyjny wykład laureatki z Nowej Wsi

8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca XXI edycję Konkursu „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?”.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników przez prof. dr. hab. Kazimierza Tomalę z SGGW w Warszawie i Mateusza Lewandowskiego z Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana . Podczas konferencji przedstawiono prezentacje nawiązujące do idei Konkursu. Wśród występujących znalazła się Paulina Kępka – ubiegłoroczna zwyciężczyni Konkursu z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Paulina udzieliła dobrych rad uczniom chcącym wziąć udział w XXI edycji Konkursu – przedstawiła przebieg i efekty swojej pracy, w której zwróciła uwagę na niektóre ważne w całym projekcie aspekty.

W spotkaniu inaugurującym wzięła udział Pani Maria Kocewiak, która otoczyła opieką merytoryczną pracę Pauliny, oraz Pani Dyrektor Danuta Borowiec i Jakub Uljasz – uczeń Technikum im. Tomasza Nocznickiego w zawodzie technik ogrodnik, który ma pomysł na zreformowanie gospodarstwa swojego ojca.

Mamy nadzieję, że Jakub powtórzy sukces Pauliny. Trzymamy za niego kciuki i życzymy efektywnych przygotowań konkursowej pracy.

CKZiU Nowa Wieś

Udostępnij:
← III zjazd liderów Sieci Aktywnych Seniorów Czas na Czerwone Jabłuszko →

Dodaj komentarz