Warka gra razem z WOŚP!

Warka gra razem z WOŚP!

14 stycznia na całym świecie po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona dla „Wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP z każdym kolejnym rokiem pomaga wyposażyć polskie szpitale w najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący życie.

W tą najgorętszą niedzielę trwającej zimy najgłośniej jak się tylko da zagra także Sztab WOŚP działający w Warce!

Wielkie granie rozpocznie się już w sobotę 13 stycznia.

Od godz. 13 zapraszamy do Rozniszewa (gm. Magnuszew). Tam przy Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się piknik rodzinny. Wśród atrakcji: kino objazdowe, malowanie buziek, przejażdżki konne, przejażdżki quadem, ognisko, pokaz wozu strażackiego i łódki ratowniczej, podnośnik koszowy z którego będzie można podziwiać okolicę.

Niedzielny finał 14 stycznia rozpoczniemy na sportowo! W Warce przy moście samochodowym odbędzie się Bieg Morsa! Ogólnopolską akcję biegu „Policz się z cukrzycą” Warka postanowiła zakończyć wspólną kąpielą w Pilicy z Wareckimi Morsami. Start o godz. 9.

Od godz. 12 zapraszamy do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce (dawniej gimnazjum). Tam właśnie odbędą się główne finałowe działania. O 12:00 rozpocznie się bal przebierańców dla dzieci. Wśród atrakcji: dmuchańce, animatorzy, zabawy, malowanie buziek i wiele, wiele karnawałowego szaleństwa! Wśród atrakcji dodatkowo pojawią się: fotobudka, granie w planszówki, mini sesje zimowe, stół do piłkarzyków, pokaz pierwszej pomocy.

Każdy finał WOŚP to wielkie muzyczne wydarzenia. Również na scenie w Warce nie zabraknie muzycznych i tanecznych wrażeń. Jak będzie wyglądał finał na scenie?

14:00 – trening Zumby z Karoliną Skibą i Oskarem Bogumiłem

14:45 – Pokaz pierwszej pomocy

15:15 – Maraton Zumby z Martyną Sitarek

16:15 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

16:25 – On the Wings

17:00 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

17:10 – Bez Cienia Ciszy

18:00 – DJ PatoLogic & Kudłaty Sound System

19:00 – Zespół Retro

O godz. 20:00 zapraszamy przed Dworek na Długiej, gdzie odbędzie się spektakularne „Światełko do nieba”. Tradycyjnie obejrzymy pokaz fajerwerków oraz wspaniały pokaz świateł.

W dniu finału można także odwiedzić salę zabaw dla dzieci „Galaktyka Uśmiechu” (Warka, ul. Spółdzielcza 7) . Cały dochód ze sprzedaży biletów zasili konto WOŚP.

Dodatkowo Warecki Sztab WOŚP prowadzi zbiórkę w formie licytacji ciekawych przedmiotów. Zachęcamy do udziału w aukcjach.

ZOBACZ LICYTACJE TU

Zagrajmy wspólnie do końca świata i o jeden dzień dłużej! Zagrajmy razem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”!

Udostępnij:
← Wesprzyj eSkarbonkę WOŚP Michałów najlepszy w konkursie wiedzy "Nasza Historia" →

Dodaj komentarz