Walentynkowy Bal Jabłkowy

Walentynkowy Bal Jabłkowy

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na Walentynkowy Bal Jabłkowy, który odbędzie się 10 lutego 2018 w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Bal ma charakter filantropijny – organizowany jest społecznymi siłami, przy wsparciu Partnerów Jabłkowej Warki. Uczestnikom Balu ostatnia sobota nadchodzącego karnawału dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Cena: 350 zł od pary.
W cenie zaproszenia otrzymujecie Państwo:

  • 3 dania gorące + przystawki + napoje zimne, herbatę, kawę + alkohol 0,5l/parę
  • zabawa fantowa
  • Bal poprowadzi Zespół Retro.

Aby kupić bilet należy:

  1. Zgłosić się osobiście/e-mailowo/przez FB podając imię i nazwisko,
  2. Dokonać wpłaty – osobiście w siedzibie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. lub na rachunek 61 9154 0005 2001 0098 3361 0001 tytułem „na Jabłkową Warkę”,
  3. Po dokonaniu wpłaty Organizator przekazuje bilet udziału w Balu.

Informacja i zapisy:
Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
warka@stowarzyszeniewarka.pl, 504 968 412

Organizatorzy szukają osób i firm, które chcą włączyć się w organizację balu. Można wspomóc Bal finansowo, podzielić się ciekawym pomysłem lub przekazać np. rzeczy i produkty na zabawę fantową. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie zadeklarowali: WARWIN S.A., Piekarnia KAZANA, Miody TUSZYŃSCY, Kawiarnia Galeria RYNEK, AdDesigner, Raider Photography.

Organizatorzy Balu – Partnerstwo Jabłkowej Warki: Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Szkółka Owocowa Bończa, Szkoła Podstawowa w Konarach.

Dołącz do nas!

 

Jabłkowa Warka

Drukowanie

Udostępnij:
← Wareckie aukcje dla WOŚP... mega atrakcje! Wielkie Kolędowanie u Szkaplerznej! →

Dodaj komentarz