Nocny Maraton Bajkowy w Michałowie

Nocny Maraton Bajkowy w Michałowie

Horrory, komedie, science – fiction, bajki – każdy z nas nie raz w życiu oglądał takie filmy, ale przez całą noc i to w dodatku w szkole to już mega atrakcja! Tak też się zdarzyło pewnej grudniowej nocy 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Michałowie.

Nocny Maraton Bajkowy przygotowany przez panią Barbarę Dudelę i panią Iwonę Sokołowską po raz kolejny cieszył się wysoką frekwencją uczniów tej szkoły. Ta szczególna noc była wyczekiwana przez dzieci od kilku miesięcy i spełniła najśmielsze oczekiwania przybyłych widzów.

Wszystkie dzieci pojawiły się w szkole o umówionej godzinie i z niecierpliwością chciały wejść „na salę kinową”, ściskając w ręku specjalnie przygotowany na ten wieczór bilet. Miał on podczas tej nocy ogromne znaczenie, gdyż kilkakrotnie losowane były szczęśliwe numerki, m.in. zwolnione z poniedziałkowych prac domowych. Zabawy, konkursy i gry zespołowe, w które zaangażowani byli zarówno uczniowie, jak i opiekunowie miały na celu integrację wszystkich uczestników. Emocje towarzyszyły nam na każdym kroku podczas zabaw, wspólnych posiłków i oglądania bajek. Dzieci wykazywały się ogromnym sprytem, biorąc udział w różnorodnych konkurencjach, rozwijały swoją wyobraźnię, oglądając wyświetlane filmy animowane, współpracowały ze sobą w trakcie sprzątania i wzajemnie wymieniali się obowiązkami.

Noc Bajkowa dla wszystkich uczestników miała szczególne znaczenie. Spędziliśmy ze sobą fantastyczny czas, który pozwolił nam poznać się jeszcze bardziej i zintegrował uczniów, którzy pierwszy raz w życiu spędzili noc w szkole. Mimo, że tej nocy sen był najmniej istotny, radośni i szczęśliwi, choć niewyspani, ale za to bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy w sobotę rano do domów. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej takiej nocy, w której słowo szkoła nabiera zupełnie innego znaczenia…

Udostępnij:
← Czytanie rozwija... przedszkolaków w Michałowie Co za rekord! WARKA zebrała na WOŚP 64.646,52 zł! →

Dodaj komentarz