Uczcili święto Babci i Dziadka w Bajkowym Statku

Uczcili święto Babci i Dziadka w Bajkowym Statku

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas. Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – kim oni są? To właśnie nasze kochane Babcie i Dziadkowie.

8, 9 i 11 stycznia 2018 r. to szczególne dni w naszym przedszkolu. Zorganizowane zostały w tych dniach uroczystości z okazji Dnia Babci
i Dziadka, na które licznie przybyli Babcie i Dziadkowie czterolatków i pięciolatków. Dzieci, pod okiem wychowawczyń, przygotowały program artystyczny, w których mogły wyrazić swoją wdzięczność za trud i oddanie oraz wszystko to, co otrzymają od swoich Babć i Dziadków.  Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami Nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”. Na koniec uroczystości, dzieci w salach przedszkolnych, wręczyły zaproszonym przez siebie gościom, własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Bernadetta Kozłowska

Przedszkole Samorządowe Nr 1 Warka

Udostępnij:
← Staż w Dworku na Długiej Ćwiczenia bojowe jednostek OSP gminy Warka →

Dodaj komentarz