Bal karnawałowy w wareckim Przedszkolu

Bal karnawałowy w wareckim Przedszkolu

„Zima” – pod takim hasłem w środę 10 stycznia 2018 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Warce odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, piratów, Spidermana i wiele innych… Sala gimnastyczna wyglądała bajecznie i zimowo, przystrojona balonami, śnieżynkami, serpentynami i śniegowymi kulami. Dzieci bawiły się wyśmienicie, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Podczas pląsów i podskoków w sali robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Te wyjątkowe chwile umożliwiły dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem zorganizowanego wydarzenia.

W tracie trwania balu dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych indywidualnych.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 Anna Wachnik – Przedszkole Samorządowe Nr 1 Warka

Udostępnij:
← Kampania sprawozdawcza w OSP gminy Warka Seniorzy wspólnie powitali Nowy Rok →

Dodaj komentarz