Dzień pełen wzruszeń w wareckiej „jedynce”

Dzień pełen wzruszeń w wareckiej „jedynce”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

W dniach 4 – 5 stycznia 2018 roku w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Niejednej osobie na sali łezka kręciła się w oku… To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

PSP  nr 1 w Warce

Udostępnij:
← Kolejna ważna inwestycja drogowa w Warce rozpoczęta Moderato... świątecznie i noworocznie! →

Dodaj komentarz