Karnawał zakończony śpiewająco!

Karnawał zakończony śpiewająco!

13 lutego w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbył się koncert sekcji wokalnej działającej pod kierownictwem Katarzyny Ambroży. Uczestnicy na ostatni wieczór karnawału, który jednocześnie poprzedzał święto „Walentynek” przygotowali zestaw piosenek zarówno mocno sentymentalnych – głównie o miłości, jak i takich bardziej rozrywkowych i tanecznych. Młodzi wokaliści swoimi prezentacjami umilali czas swoim rodzicom, dziadkom, rodzeństwu i znajomym, którzy nie kryli wzruszeń i pozytywnych emocji.

Na scenie „Dworku na Długiej” podczas koncertu zaprezentowało się 19 wykonawców: Aleksandra Wasiak, Patrycja Oktabowicz, Kinga Lisowska, Iwona Siedlecka, Natalia Anyszkiewicz, Wiktoria Dzięcioł, Antoni Szczepanik, Wiktoria Wardziak, Lisa Knauss, Ewa Alberska, Natalia Łuczak, Hanna Pakulska, Daria Jeżewska, Nikola Zalewska, Anna Nadolna, Aleksandra Lach, Amelia Kołacz oraz Wiktoria Szczepanik.

Finałowym utworem, który zaśpiewali wszyscy uczestnicy koncertu była piosenka Filipa Lato pt. „100”. To był naprawdę piękny, muzyczny koniec karnawału!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

Udostępnij:
← Miłość ma moc! To był piękny "Dobry Wieczór"... Piotr Kędziora oczarował słuchaczy „dWorku z Piosenką”! →

Dodaj komentarz