Wareccy piłkarze w finale turnieju WINDOOR

Wareccy piłkarze w finale turnieju WINDOOR

4 lutego w Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się półfinały Halowej Ligi Dziecięcej Windoor, turnieju organizowanego przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

KS WARKA 2009 zabrakło niewiele…

Chłopcy z rocznika 2009 rozpoczęli Turniej znakomicie, gładko pokonując Orła Wierzbicę 3-0. W swoim drugim spotkaniu ulegli Broni Radom 0-3. Kolejny mecz nasi zawodnicy zagrali ze Zwolenianką Zwoleń i mimo przewagi oraz trzech super okazji mecz niestety zakończył się bezbramkowym remisem. Jak się okazało, zwycięstwo w tym meczu dałoby Warce awans do finału, niezależnie od wyniku ostatniego spotkania z Energią Kozienice. Zabrakło bardzo niewiele gdyż jeszcze minutę przed końcem ostatniego meczu na tablicy wyników był remis dający awans naszym zawodnikom. Bramka stracona w ostatnich sekundach zdecydowała o wszystkim, jednak trzeba pochwalić młodych zawodników za walkę i poświęcenie. To była dla nich dobra lekcja.

Wyniki:
KS Warka – Orzeł Wierzbica 3-0 (Szydło Kazio 2, Wodziński Kacper 1)
KS Warka – Broń Radom 0-3
KS Warka – Zwolenianka Zwoleń 0-0
Ks Warka – Energia Kozienice 0-1
Skład: Bielski Bartek, Jędrzejczyk Dawid, Prusiński Wiktor, Szydło Kazio, Wodziński Kacper, Nocuń Nikodem, Kozoń Patryk, Bogumił Jan, Nowak Grzegorz.

KS WARKA 2010 w finale Turnieju Windoor!

Chłopcy z rocznika 2010 swoje zawody rozpoczęli równie udanie wygrywając na inauguracje z Syrenką Soccer School. Następnie przyszło rozprężenie i niestety 2 porażki – najpierw z Beniaminkiem i za chwile z Bronią. Na szczęście w meczu z bardzo dobrym zespołem Talencika Radom chłopcy zagrali koncertowo, zdobywając piękne bramki po zespołowych akcjach. Wszyscy obawiali się powtórki sprzed kilkudziesięciu minut gdyż, podobnie jak z rocznikiem 2009 o wszystkim miał zdecydować ostatni mecz. Ten mecz trzeba było wygrać aby zapewnić sobie awans i nie oglądać się na wyniki pozostałych spotkań. Po bardzo dobrym meczu KS Warka rocznik 2010 pokonał Orła Wierzbicę dominując zupełnie na boisku i kontrolując jego przebieg. Wielkie brawa i gratulacje.

Wyniki:
KS Warka – Syrenka Soccer School 2-1 (Kłoczko Franio 2)
KS Warka – Beniaminek Radom 0-2
KS Warka – Broń Radom 1-2
KS Warka – Talencik Radom 4-1 (Podymniak Piotrek 2, Kłoczko Frani, Socha Fabian)
KS Warka – Orzeł Wierzbica 2-0 (Kłoczko Franio, Cendrowicz Mateusz)
Skład: Sąpór Filip, Socha Fabian, Podymniak Piotr, Kłoczko Franio, Brynda Mateusz, Cendrowicz Mateusz, Jasieńczuk Robert, Traczyk Olek, Branicki Ignacy, Zieliński Igor, Ciosek Piotr, Mirowski Jan.

Zarząd KS WARKA dziękuje Dyrekcji i pracownikom CeSiR Warka za udostępnienie Hali Sportowej i pomoc przy organizacji turnieju.

10 Marca wielki Finał ROZPN – WINNDOR rocznika 2010 na Hali CeSiR na który już dziś serdecznie ZAPRASZAMY!

Udostępnij:
← Remont OSP Michalczew z dofinansowaniem w ramach Programu Senior + Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w CeSiR →

Dodaj komentarz