Niezwykły Dzień Kobiet z Golec uOrkiestra!

Niezwykły Dzień Kobiet z Golec uOrkiestra!

Energia, radość, tłumy, świetna muzyka, zabawa, show – tak hasłowo, w wielkim skrócie można opisać to co wydarzyło się 8 marca wieczorem w Centrum Sportu i Rekreacji. Święto wszystkich Pań, które co roku w Warce obchodzone jest w sposób wyjątkowy, tego roku przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Zespół Golec uOrkiestra przyciągnął na koncert tłumy Pań, często w towarzystwie ich wybranków – panów. Nim na scenie pojawili się wspaniali artyści, niezwykle licznie zgromadzoną publiczność, w imieniu wszystkich organizatorów powitał dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba, zaś życzenia wszystkim Paniom z okazji ich święta złożył Burmistrz Miasta i Gminy Warka – Dariusz Gizka.

Łukasz i Paweł Golcowie wraz ze swoim zespołem Golec uOrkiestra stworzyli niesamowitą atmosferę i wyjątkowy klimat. Publiczność szalała przy największych hitach zespołu takich jak „Ściernisko”, „Lornetka”, „Szarpany” „Pieniądze to nie wszystko”, „Słodycze” czy „Crazy is my life” które przeplatane były utworami wymagającymi większej uwagi i skupienia chociażby ze względu na niezliczoną ilość nietypowych instrumentów, których na co dzień nie można usłyszeć, nie tylko w Warce.

Ten wyjątkowy dzień jakim jest 8 marca należy uznać za absolutnie udany nie tylko ze względu na emocjonujący i niezwykły występ artystów, ale przede wszystkim dzięki wspaniałym Paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością.

Wszystkim Paniom – organizatorzy koncertu – serdecznie dziękują za przybycie, mając jednocześnie nadzieję na podobne spotkanie za rok. Niech to będzie nasze wspólne wareckie święto!

Organizatorzy:

  • Urząd Miasta i Gminy Warka,
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.

Szczególne podziękowania organizatorzy składają służbom porządkowym – Policji, zarówno wareckiej jak i grójeckiej, strażakom z jednostek OSP, służbie medycznej oraz firmie ochroniarskiej.

Zobacz galerię zdjęć autorstwa Rafała Donicy – kliknij tutaj.

Udostępnij:
← Młodzież z Michałowa zna „Swoją Ojcowiznę” Jak przygotować się do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej? →

Dodaj komentarz