KS Warka na podium Finału Turnieju Windoor 2018!

KS Warka na podium Finału Turnieju Windoor 2018!

W dniu 10 marca w Hali CeSiR Warka rozegrany został Finałowy Turniej Windoor rocznik 2010. Organizatorem całej ligi halowej jest Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Do rozgrywek, które rozpoczęły się w styczniu zgłosiło się ponad 40 zespołów z rocznika 2010. Drużyna KS Warka po przejściu eliminacji i półfinałów awansowała do Finału, w którym osiągnęła historyczny sukces. W Finale Halowej Ligi Dziecięcej WINDOOR młodzi zawodnicy z Warki zajęli 3 miejsce zdobywając okazały puchar, który wręczył Prezes ROZPN Radom Sławomir Pietrzyk oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek i medali.

Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany, we wszystkich meczach emocji było co nie miara a punktem kulminacyjnym okazały się rzuty karne naszego zespołu z Młodzikiem Radom o III miejsce. Nasi chłopcy ten element wykonywali bezbłędnie i przy jednym niecelnym strzale zawodnika z Radomia mogli wykonać taniec radości.

Dodatkowe ogromne wyróżnienie otrzymał zawodnik naszego zespołu, Franek Kłoczko, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego. Dostał nagrodę rzeczową którą wręczył Vice Prezes Zarządu ROZPN Radom Zbigniew Owczarek.

Wyniki:
KS Warka – Drogowiec Jedlińsk 1-0 (Kłoczko Franek)
KS Warka – Broń Radom 1-0 (Kłoczko Franek)
Ks Warka – Bielik Wierzbica 0-2
KS Warka – Syrenka Soccer School 0-2
KS Warka – Młodzik Radom 0-0 r.k. 3-2 (Socha Fabian, Podymniak Piotr, Kłoczko Franek).

Skład KS WARKA: Sąpór Filip, Socha Fabian, Podymniak Piotr, Cendrowicz Mateusz, Zalewski Patryk, Czubaj Jan, Kłoczko Franek, Woźniak Szymon, Jasieńczuk Robert.

Klasyfikacja Końcowa:
1 Syrenka Soccer School
2 Bielik Wierzbica
3 KS WARKA
4 Młodzik Radom
5 Drogowiec Jedlińsk
6 Broń Radom

Nagroda Fair Play – Młodzik Radom.

Przy wręczaniu medali miłą niespodzianką został nagrodzony klub KS WARKA. W zamian za bardzo dobrą organizacje turnieju Prezes ROZPN Radom Sławomir Pietrzyk przekazał klubowi 20 biletów na Finał Pucharu Polski który zostanie rozegrany 2 maja 2018 na Stadionie Narodowym. Oczywiście na finał pojadą chłopcy z rocznika 2009 i 2010.

Zarząd KS WARKA dziękuję Dyrektorowi CeSiR Warka – Marianowi Górskiemu za udostępnienie Hali, pracownikom CeSiR za pomoc przy organizacji turnieju, Piekarni Kazana za ufundowanie słodkich bułek dla drużyn, Gospodarstwu Grażyny i Jerzego Napiórkowskich, Pawłowi Maciejewskiemu za ufundowanie nagrody Fair Play.

Osobne podziękowania dla Rodziców i Trenera za pomoc przy organizacji turnieju Finałowego.

Foto: Kacper Piwnicki – kacperpiwnicki.pl

Zarząd KS Warka

Udostępnij:
← Harmonogram Powiatowych Eliminacji do OKR! Konkurs fotograficzny „Zima w wareckim sadzie” →

Dodaj komentarz