Wielkanocny jarmark rękodzieła

Wielkanocny jarmark rękodzieła

Święta Wielkanocne nadchodzą wielkimi krokami. Tradycyjnie na wareckim rynku w Niedzielę Palmową odbędzie się kiermasz rękodzieła. W godzinach 10 – 15 będzie można nabyć ręcznie wykonane dekoracje, które ozdobią nasz dom i przyniosą pierwsze oznaki wiosny. Ideą kiermaszu jest wsparcie różnych działań społecznych i charytatywnych realizowanych przez działające w gminie Warka organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, kluby i placówki oświatowe.

W tegorocznym kiermaszu weźmie udział 11 organizacji:

Grupa seniorów „Młodzi duchem z Michalczewa”, Przedszkole „Bajkowy statek”, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Warce, Warsztaty Terapii Zajęciowej, SP nr 1 w Warce, Szkolne Koło Wolontariatu działające przy SP nr 1 w Warce, PSP nr 2 w Warce, CKZiU w Nowej Wsi, Zespół Szkół Specjalnych w Nowej Wsi, Świetlica w Bończy oraz Stowarzyszenie ANIMATOR.

25 marca odbędzie się także rozstrzygnięcie konkursu „Palma Wielkanocna”. Wręczenie nagród odbędzie się w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa o godz. 11:00. Wszystkie palmy wezmą udział także w procesji oraz Mszy św. o godz.11:30.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu!

Udostępnij:
← „Jabłkowa Warka” ponownie wyróżniona Ostatnie 5 dni na wybór nazwy dla Parku Miejskiego! →

Dodaj komentarz